SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN STOK SORUNUZ !!!
5000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

%3 HAVALE İNDİRİMİ FIRSATI*

* Yalnızca Havale ile yapacağınız ödemelerde geçerlidir.

Hakkımızda

Firmamız 1979 yılında kurulmuş Elektrik ve  Enerji sektöründe, sanayi kuruluşlarının malzeme tedarikini yapmıştır.  A.G. ve Y.G. tesisleri kurmuştur. Bugün de Şalt ve Otomasyon Malzemeleri Satışını ve Pazarlamasını yapmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda, kurucularımızın imalat sektöründeki bilgi, tecrübe ve mühendislik kariyerlerini birleştirerek imalat sektörüne de  adım atmıştır. 1999 yılından itibaren Transformatör imalatına başlayan firmamız  kendi markası olan ENBA markasını da tescil ettirerek, harmonik filtre, hat ve sürücü reaktörleri, endüktif  yük, üretimini de gerçekleştirmiştir. 2010 tarihinde CE kalite belgesini de alarak üretimindeki kalitesini belgelendirmiştir.

Misyonumuz, kaliteli , yenilikçi ve farklı ürünler oluşturmak . Ürünlerimizi,  Türkiye’nin her yerine ulaştırmak, Dünya’da da bilinen  marka olmak.

Vizyonumuz, doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak, ürünlerimizi yeterli derecede müşteri ile buluşturmak . Ar-ge çalışmalarını ön plana çıkarıp yenilikçi ürün oluşturmak.

Kalite Politikamız, tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde, güvenilir ve aranan firma olmayı,
maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, tüm çalışanlarda kalite bilincini tesis etmeyi, en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi sağlamaktır.

BORA ELEKTRİK
A. Bora Çınar
Elk.Müh./MBA
Bu site Adım Web Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.